به تک سهم خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : رشد ۵۱درصدی در کیسه‌های این سیمان‌ساز

با عضويت در سايت تک سهم از خدمات ويژه بهره مند شويد

رشد ۵۱درصدی در کیسه‌های این سیمان‌ساز

تاريخ ارسال پست:
جمعه 15 شهریور 1398
نويسنده:
admin
نظرات :
0
تعداد بازديد:
508

رشد ۵۱درصدی در کیسه‌های این سیمان‌ساز

شرکت سیمان کرمان بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده ۶ ماهه منتهی به پایان خرداد ماه سال جاری موفق به کسب سود خالص ۴۰۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی

شرکت سیمان کرمان بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده ۶ماهه منتهی به پایان خرداد ماه سال جاری موفق به کسب سود خالص ۴۰۴میلیارد و ۷۰۰میلیون ریالی و معادل ۴۰۸ریال به ازای هر سهم شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۵۱درصدی را نشان می‌دهد.

افزایش سود خالص شرکت به دلیل افزایش درآمد‌های عملیاتی و رشد سود عملیاتی و همچنین افزایش سود سرمایه‌گذاری‌های شرکت محقق شده است.

سود خالص بیش از ۴۰۴ میلیارد ریالی «سکرما»

جمع درآمد‌های عملیاتی شرکت با ۳۳درصد افزایش نسبت به ۶ماهه سال قبل به ۷۸۳میلیارد ریال رسیده است.

افزایش درآمد‌های عملیاتی ناشی از رشد مقادیر فروش به میزان ۶ درصد و همچنین افزایش متوسط نرخ فروش محصولات شرکت به میزان ۲۵درصد بوده است.

لازم به ذکر است که این شرکت در مدت ۶ماهه موفق به فروش ۴۹۰هزار تن انواع سیمان شده است. رشد درآمد‌های عملیاتی منجر به افزایش ۲۶درصد سود عملیاتی و کسب مبلغ ۱۳۶میلیارد ریال سود عملیاتی در این دوره شده است.

همچنین درآمد‌های سرمایه‌گذاری شرکت با توجه به افزایش سود دریافتی از شرکت زیرمجموعه سیمان ممتازان با ۵۷درصد رشد نسبت به ۶ماهه مشابه سال قبل به میزان ۲۸۰میلیارد ریال محقق شده است.

مطالب مرتبط

نظرات


کد امنیتی رفرش