به تک سهم خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : درخواست نماینده مجلس برای افزایش حمایت از بورس

با عضويت در سايت تک سهم از خدمات ويژه بهره مند شويد

درخواست نماینده مجلس برای افزایش حمایت از بورس

تاريخ ارسال پست:
جمعه 06 دی 1398
نويسنده:
admin
نظرات :
0
تعداد بازديد:
485

درخواست نماینده مجلس برای افزایش حمایت از بورس

نماینده مجلس با اشاره اهمیت بازار سرمایه در جذب نقدینگی و تامین مالی بنگاه ها، خواهان افزایش سیاست‌ های حمایتی از بورس شد تا مردم ترغیب به سرمایه گذاری شوند .

قرجه طیار با بیان اینکه سرگردانی حجم زیادی از نقدینگی از دلایل اصلی تورم و گرانی بیش از حد در بازارهایی مانند مسکن، سکه، ارز، خودرو و غیره است به خانه ملت گفت: اگر سیاست های اقتصادی بر پایه و محور بازار سرمایه باشد و نقدینگی به این بازار هدایت شود از یک طرف تهدید نقدینگی سرگردان از بین می رود و از سوی دیگر با تامین مالی مناسب بنگاه ها از طریق بورس ، می توان شاهد بهبود وضعیت صنایع و اقتصاد بود.

وی افزود: علاوه بر این با سرمایه گذاری در بورس ، می توان تا حد زیادی از بازار دلالی و سرگردانی نقدینگی جلوگیری کرد. در این میان طبق مشوق‌های  بازار سرمایه در برنامه ششم ، زمینه مناسبی برای رونق تولید فراهم شده و در برابر ریسک زیاد سرمایه گذاری در بازارهای ارز و مسکن ، باید سیاست‌های حمایتی از بورس بیشتر شود تا مردم ترغیب به سرمایه گذاری شوند .

طیار ادامه داد: بنابراین فرهنگ سرمایه گذاری در بازار سرمایه باید ترویج داده شود و حتی کسانی که اطلاعات کمی دارند می توانند با استفاده از مشاوره  شرکت های تحت نظارت سازمان بورس ،سرمایه گذاری کنند.

مطالب مرتبط

نظرات


کد امنیتی رفرش